baner
gry bitewne
gry planszowe
gry karciane
akcesoria
farbki, pędzelki
makiety
rpg
"Lista życzeń"

Co to jest "Lista życzeń" ?


W trakcie przeglądania naszej oferty sklepowej, przy niektórych produktach zobaczysz napis: "Na zamówienie". Oznacza, to iż wybrany produkt jest aktualnie niedostępny. Zamówienie na wybrany produkt zostanie jednak złożone przy najbliższej możliwej okazji. Aby jednak uniknąć sytuacji, kiedy do naszego sklepu przychodzi określona ilość danego produktu, a już tego samego dnia zainteresowanych jest jeszcze więcej, postanowiliśmy stworzyć tzw. "Listy życzeń".

Każdy użytkownik po zalogowaniu do naszego serwisu, zamiast napisu "Na zamówienie", zobaczy napis "Dodaj do listy". Po kliknięciu w ten link, do prywatnej "Listy życzeń" użytkownika zostanie dodany wybrany produkt. (Dostęp do "Listy życzeń" użytkownik uzyskuje klikając w odnośnik ">> lista życzeń <<" dostępnej po zalogowaniu).

Fakt, iż jakiś produkt znajduje się na "Liście życzeń" pozwala nam oszacować mniej więcej ile sztuk danego produktu powinniśmy sprowadzić. Dodatkowo fakt, że jakiś produkt znajduje się na Twojej "Liście życzeń" nie oznacza, że w momencie kiedy produkt pojawi się w naszej ofercie będziesz zmuszony go kupić.

W momencie składania przez nas zamówienia postaramy się sprowadzić wszystkie produkty, które znajdowały się na Twojej "Liście życzeń" (o ile tylko będą dostępne). W momencie otrzymania zamówienia, poinformujemy Cię o tym jakie produkty z Twojej listy zostały sprowadzone.

Będziesz miał wtedy drogi użytkowniku możliwość zamówienia sprowadzonych produktów. Gdyby jednak okazało się, że nie jesteś już zainteresowany wybranymi produktami, nic się nie stanie, a owe produkty trafią po prostu do naszej normalnej sklepowej oferty.

2024' MGŁA | O firmie | Regulamin sklepu | Kontakt

(c)opyright 2007-2024 - mgla.pl

Designed by Vasquez & sboja