baner
gry bitewne
gry planszowe
gry karciane
akcesoria
farbki, pędzelki
makiety
rpg
Polityka prywatności

Co się dzieje z moimi danymi?


W czasie korzystania z naszego serwisu MGLA.pl zapewne zostaniesz poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych. Pierwszy raz nastąpi to zapewne już podczas tworzenia konta.


W naszej chronionej bazie danych zostaną zapisane między innymi Twoje dane osobowe jak i informacje o Twoich poprzednich i aktualnych zamówieniach. Pragniemy Cię poinformować, że informacje te wykorzystujemy wyłącznie w celu realizacji zamówień.


Wszystkie podane przez Ciebie informacje będą jednak dobrze zabezpieczone w naszej bazie danych do której poza obsługą sklepu nie ma dostępu nikt niepowołany.


Gwarantujemy Ci, że nigdy nie przekażemy Twoich danych osobom trzecim, nie wykorzystamy ich do przesyłania niechcianych informacji, nie będziemy ich również wykorzystywać do celów innych niż te, które niezbędne są realizacji Twoich zamówień.


Po zalogowaniu do systemu możesz również uzyskać dostęp do własnych danych, które możesz przeglądać i modyfikować.


W dowolnym momencie użytkownik, który posiada konto może poprosić o jego usunięcie. W takim wypadku konto zostanie całkowicie skasowane, zaraz po zrealizowaniu wszystkich zamówień. Musisz jednak pamiętać użytkowniku, że odtworzenie konta nie będzie już możliwe. Gdybyś chciał złożyć kolejne zamówienie, będziesz musiał założyć nowe konto.


2024' MGŁA | O firmie | Regulamin sklepu | Kontakt

(c)opyright 2007-2024 - mgla.pl

Designed by Vasquez & sboja