baner
gry bitewne
gry planszowe
gry karciane
akcesoria
farbki, pędzelki
makiety
rpg
BARRAGE: POłąCZENIE KOLORADO

Kategorie: Ekonomiczne

Barrage: Połączenie Kolorado
wersja: polska
dodatek do Barrage
60.00 zł

Opis: Dodatek dla rozgrywek 2- i 4-osobowych z grą podstawową oraz grą podstawową i Projektem Leeghwatera.Jaka będzie przyszłość Czarnego Kanionu?

Rozszerzenie zawiera specjalną mapę przedstawiającą poprzecinany kanionami obszar Kolorado. Wraz z nią do gry wkraczają nowe elementy: Place Budowy Mostów oraz obszary Osad Produkcyjnych, a także zestaw nowych kafli Kontraktów, Zleceń i Inwestycji.Mosty i kaniony

Rzeki przedstawione na Mapie płyną wzdłuż głębokich kanionów, tworząc wyraźne fizyczne oddzielenie wyznaczonych regionów: obecność Mostów zbudowanych na grzbietach Tam umożliwi łatwiejsze połączenie między Osadami Produkcyjnymi w każdym regionie; z drugiej jednak strony Tamy z Mostem na niej do końca gry nie można podnosić. Wybieraj więc ostrożnie, kiedy budować Mosty!Osady Produkcyjne

Osady Produkcyjne to nowe pola akcji (4 w Górach, 3 na Wzgórzach, 3 na Równinach), które można aktywować poprzez umieszczenie wymaganej liczby inżynierów. Aktywacja Osady Produkcyjnej wiąże się z kosztem w Kredytach, zależnym od obecności lub braku Mostów na trasie z Placu Budowy (znajdującego się po lewej stronie na obszarach Gór i Równin oraz po prawej stronie na obszarze Wzgórz) do Osady Produkcyjnej, którą zamierzasz aktywować.

Rozszerzenie zawiera specjalną mapę przedstawiającą pobrużdżony kanionami obszar Kolorado. Wraz z nią do gry wkraczają nowe elementy: Place Budowy Mostów oraz obszary Osad Produkcyjnych, a także zestaw nowych kafli Kontraktów, Zleceń i Inwestycji.Atuty:

Wsparcie dla bestsellerowej gry euro

Nowe mechaniki dla prawdziwych wyjadaczyZawartość:

1 nowa Mapa
1 nowa Prywatna Inwestycja Heliport
3 nowe Kontrakty Prywatne
10 kafli Mostów
1 kafel Celu
24 kafle Osad Produkcyjnych
1 kafel Premii
3 nowe kafle Zagranicznych Zleceń


Barrage: Połączenie Kolorado
 


2024' MGŁA | O firmie | Regulamin sklepu | Kontakt

(c)opyright 2007-2024 - mgla.pl

Designed by Vasquez & sboja