baner
gry bitewne
gry planszowe
gry karciane
akcesoria
farbki, pędzelki
makiety
rpg
CTHULHU DEATH MAY DIE - CZARNA KOZA Z LASU

Kategorie: Przygodowe

Cthulhu Death May Die - Czarna Koza z Lasu
wersja: polska
Dodatek do gry CthulhuDeath May Die
140.00 zł

Opis: Do 2 Przedwiecznych z gry podstawowej dołącza trzeci wróg, Czarna Koza z Lasu. Można ją łączyć z dowolnym Scenariuszem, dzięki czemu uzyskujemy zupełnie nową rozgrywkę. Badacze muszą zmierzyć się ze stadem Mrocznych Młodych, aby ostatecznie pokonać samą Czarną Kozę.

Kultyści chcą przywrócić do życia pierwotne zło. Pełna, prawdziwa natura Czarnej Kozy z Lasu nie jest do końca znana. Wiadomo tylko, że jej Kultyści chcą, by świat powrócił do znacznie bardziej pierwotnych czasów i są gotowi poświęcić każdego, kto stanie im na drodze. Za Czarną Kozą z Lasu podąża tysiąc Mrocznych Młodych, poruszających się jak lawina przeciwko wszystkim, którzy się im sprzeciwiają.

Dodatek Czarna Koza z Lasu dodaje do gry Cthulhu: Death may Die kolejnego Przedwiecznego. Gracze mogą wybrać ją jako swojego przeciwnika przy tworzeniu dowolnego Scenariusza. Czarna Koza z Lasu działa przede wszystkim poprzez przywoływanie Mrocznych Młodych, które rosną w siłę na skutek efektów ich kart Mitów. Badaczy czeka naprawdę ciężka przeprawa.

 

Zawartość: 

1 Figurka Czarnej Kozy z Lasu
6 figurek Mrocznych Młodych
8 kart Mitów
4 karty Stadium Przedwiecznego
1 karta Popleczników


Cthulhu Death May Die - Czarna Koza z Lasu
Cthulhu Death May Die - Czarna Koza z Lasu
 


2023' MGŁA | O firmie | Regulamin sklepu | Kontakt

(c)opyright 2007-2023 - mgla.pl

Designed by Vasquez & sboja