baner
gry bitewne
gry planszowe
gry karciane
akcesoria
farbki, pędzelki
makiety
rpg
WASTE KNIGHTS OPOWIEŚCI Z INTERIORU

Kategorie: Przygodowe

Waste Knights Opowieści z Interioru
wersja: polska
Dodatek do gry Waste Knights
179.00 zł

Opis: Na Pustkowiu wrze. Pojawiają się nowe wyzwania, w miarę jak dawne technologie, dziwne kulty i tajemnice sprzed Dopustu powracają, by nękać ocalałych z apokalipsy. Od rozdartego wojną zachodu po sparaliżowany sporami wschód, mieszkańcy zniszczonej Australii marzą o chwili wytchnienia.

Czy zapewnisz im ją właśnie ty? Czy zmierzysz się z nieznanymi zagrożeniami, by potwierdzić dominację ludzi? Czy może wykorzystasz okazję i zagarniesz, co się da, zanim wszystko pójdzie w diabły? Czas udowodnić swoją wartość wobec straszliwych wrogów i niewiarygodnych niebezpieczeństw. Czas pokazać wszystkim, że zasługujesz na miano Rycerza Pustkowi!

Opowieści z interioru to rozszerzenie do Waste Knights: Drugiej edycji, postapokaliptycznej gry o przygodach i przetrwaniu. Zawiera ono wszystkie nieekskluzywne elementy gry, jakie pojawiły się podczas zakończonej sukcesem kampanii społecznościowej na platformie Kickstarter, wzbogacając grę podstawową o:

- 4 nowe przygody opisane w kolorowym, 20-stronicowym Przewodniku oraz 100-stronicowej Księdze Opowieści
- 4 nowych Rycerzy wraz ze szczegółowo wykonanymi figurkami, arkuszami i kartami awansów
- 4 nowe pojazdy idealne do przemierzania pustkowi
- dziesiątki żetonów i kart przedstawiających sprzęt, wrogów, wydarzenia i wiele innych
- nowe zasady umożliwiające ulepszanie fur, wypełnianie zadań i poszukiwanie legendarnych miejsc z zapomnianej przeszłości

Przygotuj się na wiele godzin klimatycznej, wciągającej rozgrywki i sięgnij po nowe narzędzia przetrwania na tym niegościnnym świecie.


Waste Knights Opowieści z Interioru
 


2023' MGŁA | O firmie | Regulamin sklepu | Kontakt

(c)opyright 2007-2023 - mgla.pl

Designed by Vasquez & sboja