baner
gry bitewne
gry planszowe
gry karciane
akcesoria
farbki, pędzelki
makiety
rpg
ŁĄKA: Z BIEGIEM STRUMIENIA

Kategorie: Rodzinne

Łąka: Z biegiem strumienia
wersja: polska
Dodatek do gry Łąka
106.00 zł

Opis: Obserwuj wodną faunę i florę!

Chwyć za wiosło i dołącz do spływu, by z perspektywy kajaka odkrywać gatunki roślin i zwierząt żyjące w rzekach, strumieniach i jeziorach. Uważnie obserwuj otoczenie, a może uda Ci się dostrzec pływające w toni ryby, a dalej pluskającą się w wodzie wydrę lub bobra budującego swoje żeremie.

Łąka: Z biegiem strumienia to rozszerzenie, w którym będziemy kontynuować naszą wędrówkę jako obserwatorzy przyrody. Pozwoli dołączyć do gry dodatkową planszę rzeki, która zapewni graczom więcej interakcji i wprowadzi element wyścigu. Tym razem w rywalizacji ważne będą nie tylko zapisy obserwacji – najwprawniejszy kajakarz zapewni sobie dodatkową przewagę i zbliży się do zdobycia tytułu najznakomitszego obserwatora przyrody!

Grę zdobią przepiękne, akwarelowe ilustracje autorstwa Karoliny Kijak.
Czym jest Łąka?

To gra planszowa, w której wcielamy się w wędrowców obserwujących naturę. Wyposażeni w mapę spacerujemy po malowniczej okolicy, szukając inspiracji i uwieczniając zapierające dech w piersiach widoki. Kierujemy się pasją i ciekawością świata, ale też rywalizacją o tytuł najwprawniejszego obserwatora przyrody! Przypadnie on temu, kto zdobędzie najwięcej punktów z zaobserwowanych gatunków zwierząt i roślin, krajobrazów oraz pamiątek zebranych z wędrówki. Zmagania toczą się także przy ognisku, gdzie gracze prześcigają się w realizowaniu celów swoich wypraw.
Co wprowadza dodatek?

Dodatkową planszę rzeki, a wraz z nią mechanikę spływu kajakowego. Dzięki niej gracze będą mogli ścigać się i zdobywać nowe karty środowiska wodnego. Co więcej, plansza rzeki jest dwustronna, więc podczas każdej rozgrywki możemy wybrać, czy wolimy spokojniejszą wycieczkę, czy szybszą i bardziej wymagającą przygodę.
Zestaw kart z zupełnie nowymi gatunkami roślin i zwierząt. Podobnie jak w przypadku gry podstawowej, tutaj również za oprawę graficzną odpowiada Karolina Kijak, artystka akwareli, na graczy czeka więc mnóstwo przepięknych ilustracji!
Kopertę z minidodatkiem Z, który tylko czeka na odkrycie!
Indeks kart, który przybliży graczom zwierzęta i rośliny pojawiające się w dodatku. Znajdziecie w nim ciekawostki i przydatne informacje, dzięki którym gra będzie nie tylko rozrywką, ale też narzędziem edukacyjnym!


Zawartość:

dwustronna plansza rzeki
55 kart talii rzeki
4 karty żeremi
4 karty zachodu słońca
4 dwustronne karty początkowe
3 karty talii W
3 karty talii E
3 karty talii N
3 karty talii S
6 kart wariantu 1-osobowego
1 żeton celu
4 żetony szlaku wodnego
2 żetony wodospadów
4 żetony premii
8 żetonów dróg
6 żetonów pomostu
6 żetonów namiotowiska
1 koperta z 6 dodatkowymi kartami
4 pionki kajakarzy
składany podajnik na karty
instrukcja z indeksem kart

Dodatkowe informacje:

Autor:
Klemens Kalicki
Wydawca:
Rebel
Ilustracje:
Karolina Kijak
Wydanie:
polskie


Łąka: Z biegiem strumienia
Łąka: Z biegiem strumienia
Łąka: Z biegiem strumienia
 
 


2023' MGŁA | O firmie | Regulamin sklepu | Kontakt

(c)opyright 2007-2023 - mgla.pl

Designed by Vasquez & sboja