baner
gry bitewne
gry planszowe
gry karciane
akcesoria
farbki, pędzelki
makiety
rpg
STRANGER THINGS: ATTACK OF THE MIND FLYER

Kategorie: Imprezowe

Stranger Things: Attack of The Mind Flyer
wersja: polska
Gra imprezowa dla 4-10 osób
75.00 zł
Na zamówienie

Opis: Gra blefu w świecie Stranger Things!

Łupieżca umysłów tworzy armię opętanych ludzi, z których pomocą zamierza dokonać inwazji na Ziemię. Część z Was już znajduje się pod jego kontrolą… Zachowaj czujność i uważaj, aby nie zaatakował Ciebie albo Twoich przyjaciół!

Weź udział w szybkiej, innowacyjnej i pełnej niespodzianek grze ukrytych tożsamości, nawiązującej do popularnego serialu Netflixa! Stranger Things: Attack of The Mind Flyer toczy się w następujących po sobie turach i stawia przeciwko sobie dwie drużyny: wolnych i opętanych. Jeśli grasz wolną postacią, musisz oprzeć się atakom. Celem opętanych jest wyeliminowanie wszystkich wolnych postaci.

Na czym to polega?

Na początku gry każdy z uczestników otrzymuje płytkę postaci oraz kartę, która wskazuje, czy jest wolny, czy też opętany przez łupieżcę umysłów.
Rozgrywka opiera się na dobieraniu kart ze wspólnego stosu. W każdej turze gracz odkrywa jedną z nich, a następnie wykonuje związaną z nią akcję.
W grze występują dwa rodzaje kart: przygody oraz spotkania. Gdy odkrywamy kartę przygody, musimy przekazać ją dowolnemu innemu graczowi, który dołączy ją do swojej ręki. Z kolei karty spotkania mają efekty, które musimy natychmiastowo rozpatrzyć.
Układy kart, jakie gracze mają na ręce są kluczowe dla tego, kto zostanie opętany lub ogłuszony. Odgadując role i przekazując karty konkretnym osobom mamy szansę wpływać na ich stan.
Gra kończy się w momencie gdy tylko 1 albo 2 graczy wciąż jest w grze lub po rozpatrzeniu 3. karty spotkania.

Dlaczego pokochasz tę grę?

Niejasne tożsamości i zło atakujące z ukrycia to elementy, które z pewnością zaintrygują fanów nie tylko Stranger Things, ale też wszelkich tajemnic i niewyjaśnionych spraw.
Nawiązanie do popularnego serialu Netflixa i lekki charakter gry czynią z niej doskonałą propozycję nawet dla osób mniej zaznajomionych z planszówkami.
W jednej rozgrywce może brać aż 10 osób, dzięki czemu gra doskonale nadaje się na imprezy!

Zawartość:

70 kart
10 płytek postaci
instrukcja

Dodatkowe informacje:

Autor:
Joey Vigour
Wydawca:
Rebel
Wydanie:
polskie


Stranger Things: Attack of The Mind Flyer
Stranger Things: Attack of The Mind Flyer
Stranger Things: Attack of The Mind Flyer
 
 


2023' MGŁA | O firmie | Regulamin sklepu | Kontakt

(c)opyright 2007-2023 - mgla.pl

Designed by Vasquez & sboja