baner
baner
gry bitewne
gry planszowe
gry karciane
akcesoria
farbki, pędzelki
makiety
rpg
DIUNA: PRZYGODY W IMPERIUM - EDYCJA HARKONNEN [LIMITOWANA]

Kategorie: Diuna

Diuna: Przygody w Imperium - edycja Harkonnen [limitowana]
wersja: polska
Podręcznik
380.00 zł

Opis: Arrakis. Diuna. Pustynna Planeta.Gra fabularna Diuna: Przygody w Imperium zabierze Cię w daleką przyszłość, wykraczającą poza wszystko, co sobie wyobrażałeś. Do świata, w którym strach zabija duszę, a ty music zachować zimną krew.

Imperium to miejsce, w którym na drabinie feudalnej toczą się śmiertelnie niebezpieczne zmagania, a ludzie posiadają tajemnicze zdolności. Szlacheckie rody walczą nieprzerwanie o władzę, wpływy i dla zemsty. W tym wszechświecie jedno ostrze może zmienić losy milionów ludzi. Stwórz swój Ród określając jego miejsce w uniwersum lub odbuduj pradawną dynastię i walcz w imieniu Imperialnego tronu.

Zabierz swoich bohaterów w podróż po legendarnych światach znanych z kart arcydzieł science-fiction Franka Herberta i wciel się w rolę elitarnego agenta szlacheckiego Rodu, gdzie Mentaci, Mistrzowie Miecza, Szpiedzy, Siostry Bene Geserit, przebiegliu doradcy, a nawet pustynni Fremeni jednoczą się, by walczyć po twoim sztandarem.

Pamiętaj, że niezaleźnie od tego kim zdecydujesz się być, ten kto kontroluje przyprawę, kontroluje Znany Wszechświat.

Podręcznik podstawowy Diuna: Przygody w Imperium zawiera:

Wszystko co potrzebne do stworzenia własnych scenariuszy o intrygach i przygodach agentów potężnego szlacheckiego Rodu, które rozgrywają się pośród piasków Arrakis
Całkiem nową wersję systemu 2d20 specjalnie dostosowaną do potrzeb Uniwersum Diuny. Zawiera ona zasady tworzenia własnego Rodu oraz tryb Stratega, w którym stajesz się władcą marionetek kierującym poczynaniami Agentów tak, by służyli twojemu Rodowi.
Kompletny przedląd Imperium i jego społeczeństwa, frakcji, historii, technologii, kultury, wiary i wielu innych jego aspektów
Cenne wskazówki dla doświadczonych i początkujących mistrzów gry na temat adaptacji motywów z Diuny oraz informacje o tworzeniu kampanii i pełnych intryg przygód dla elitarnych agentów szlacheckiego Rodu.
Wprowadzającą przygodę Żniwa na Diunie zaprojektowaną tak, by szybko wciągnąć ciebie i twoich przyjaciół w bizantyjskie intrygi na planecie Arrakis.

 


2022' MGŁA | O firmie | Regulamin sklepu | Kontakt

(c)opyright 2007-2022 - mgla.pl

Designed by Vasquez & sboja