baner
baner
gry bitewne
gry planszowe
gry karciane
akcesoria
farbki, pędzelki
makiety
rpg
DIUNA RPG PRZYGODY W IMPERIUM [PRZEDSPRZEDAŻ]

Kategorie: Diuna

Diuna RPG Przygody w Imperium [przedsprzedaż]
wersja: polska
Podręcznik
177.00 zł

Planowana premiera produktu: marzec 2022

Opis: Diuna: Przygody w Imperium to gra fabularna, która zabierze cię w daleką przyszłość, poza wszystko, co jesteś sobie w stanie wyobrazić.

Imperium - skomplikowana maszyneria oparta na feudalnej polityce, powiązana systemem wzajemnych zależności, nierozwiązanych waśni i niezapomnianych krzywd. Wielkie rody prowadzą ciągnące się latami intrygi by powiększać swoje wpływy, a ostrze wbite w plecy może zmienić los milionów. Stwórz swój ród, znajdź swoje miejsce we wszechświecie, lub odbuduj starożytne dziedzictwo i walcz o tron imperialny. Zabierz swoich bohaterów w podróż przez świat opisany przez Franka Herberta i jego arcydzieło literatury SF. Zjednocz pod swoim sztandarem niesławnych mentatów, Mistrzów Miecza z Ginaza, szpiegów, przebiegłych doradców, siostry Bene Gesserit lub zamieszkujących niegościnną pustynie Fremenów, wszystko dla chwały rodu.

Kimkolwiek zdecydujesz się zostać, pamiętaj, że ten, kto kontroluje przyprawę, kontroluje wszechświat.

Podręcznik główny Diuna: Przygody w Imperium to ponad 330 bogato ilustrowanych stron w formacie A4, w twardej oprawie. Zawiera kompletny zestaw zasad do gry w realiach napisanych przez Franka Herberta Kronikach Diuny.

Wysyłka: marzec 2022


Diuna RPG Przygody w Imperium [przedsprzedaż]
 


2021' MGŁA | O firmie | Regulamin sklepu | Kontakt

(c)opyright 2007-2021 - mgla.pl

Designed by Vasquez & sboja