baner
baner
gry bitewne
gry planszowe
gry karciane
akcesoria
farbki, pędzelki
makiety
rpg
BRAINBOX - HARRY POTTER

Kategorie: Rodzinne

BrainBox - Harry Potter
wersja: polska
Gra dla każdej liczby osób
53.00 zł
Na zamówienie

Opis: Wspólna zabawa - wspólna nauka zapamiętywania!

Ile szczegółów uda Ci się zapamiętać w ciągu 10 sekund? Razem z rodziną i przyjaciółmi podejmij wyzwanie, któremu sprostają tylko najlepsi. Wkrocz do świata magii i wykaż się niebywałym zmysłem obserwacji, pamięcią i spostrzegawczością!

BrainBox - Harry Potter to nie lada wyzwanie dla wszystkich fanów małego czarodzieja. Na 55 kartach znajdziesz kultowe sceny ze wszystkich 8 filmów z serii, a także 440 pytań o ulubionych bohaterów, kluczowe momenty i dialogi. Sprawdź swoją wiedzę z różnych obszarów: od tradycji domów po Ministerstwo Magii!
Na czym to polega?

Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie tak długo, jak przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu.
Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2).
Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty.
Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza.
Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa!

Dlaczego pokochasz tę grę?

To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów Harry’ego Pottera, którzy chcą wrócić do ulubionej serii, przypomnieć sobie najważniejsze sceny z filmów i cytaty.
Gry z serii BrainBox stanowią doskonałe ćwiczenie pamięci!
BrainBoxy są dostosowane do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, by była ona satysfakcjonująca dla obu stron.
Gry powstają w etycznych warunkach, z materiałów pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia.BrainBox - Harry Potter
BrainBox - Harry Potter
 


2021' MGŁA | O firmie | Regulamin sklepu | Kontakt

(c)opyright 2007-2021 - mgla.pl

Designed by Vasquez & sboja